google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner815

   Real ve Carrefour arasındaki 5 bin dönüm araziye geçtiğimiz tarihlerde Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından 0.3 yoğunluk verildikten sonra, ani bir kararla bu yoğunluğun 1.2’e çıktığını, eskiden tarım arazisi olarak kullanılan yerin Bozkurt İnşaata ait olduğu söylenirken gizli ortağın Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk olduğu şeklindeki iddiaların bomba etkisi yarattığını biliyor musunuz?

İş adamı Bekir Sütçü’nün Adana’da pazarlar Caddesinde çuval satarken Allahın 'Yürü Ya Bekir!’ demesi ile değme fabrikatörler arasına girdiğini biliyor musunuz?

SGK Haftasının Sarıçam’da düzenlendiğini, SGK İL Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliğe kurum personelinin eş ve çocukları ile katıldığını, 700 kişiyi bulan davetli topluluğuna zengin menülü sabah kahvaltısı ardından da öğle yemeği verildiğini, kuş sütünün eksik olduğu ziyafet serisinin ardından servis edilen dondurma ikramının da Hasan Usta - Şakir Oral tarafından düzenlendiğini biliyor musunuz?

Hasan Usta’nın Baraj Yolu 4,5 durakta işlettiği yerin SGK’nın mülkü olduğunu, Hasan Usta - Şakir Oral’ın geçtiğimiz tarihlerde yapılan satış ihalesine tek başına katılacakken son anda ikinci bir firmanın katılımı ile büyük bir düş kırıklığı yaşadığını, son anda imdada SGK'nın yetiştiğini, ihalenin tartışmalı şekilde iptal edilmesi ile Şakir Oral ve kardeşlerinin derin bir nefes aldığını biliyor musunuz?

SGK Haftasında Hasan Usta tarafından gönderilen kahvaltı ve yemek menüsünün Şakir Oral’ın ikramı olduğunu iddia edenlerin, Oral’ın sırf personel çocukları eğlensin diye palyaço organizasyonuna bile imza attığını söylediklerini de biliyor musunuz?

Yakın bir gelecekte Adana'da yeni bir danışman krizinin gündeme geleceğini biliyor musunuz?

MHP Çukurova’da en ciddi aday anketinde Ahmet Erdoğan’ın açık ara önde olduğunu biliyor musunuz?

Toros Birol’un sağ seçmen üzerinde yönlendirici bir güç oluşturduğunu, Birol’un 'bir bilen' olarak büyük bir saygı ve itibar gördüğünü biliyor musunuz

Ceyhanlıların Kent Konseyi Başkanı Alemdar Öztürk’ün etrafında kenetlendiğini biliyor musunuz?

Yakında Akçatekir Belde Belediyesine ait muhasebe kayıtlarında 8 şiddetinde bir depremin gündeme geleceğinin iddia edildiğini biliyor musunuz?

Kısa bir süre sonra belediye vasfını kaybedecek olan Akçatekir’de orman yağmasının giderek hız kazandığını, kolluk kuvvetlerinin bu duruma bilerek ya da bilmeyerek göz yumduğunun iddia edildiğini biliyor musunuz?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
sıddık sami nin kankası 2013-06-25 02:53:05

maşallah komutan bir yandan başkan bir yandan tekir de orman kalmadı artık yakacak sıkıntısı da çekmez tekir halkı..kesilen ağaçlar en az 5 sene yeter tekir halkına..tabii bu arada nazım beyde aynen gider..the end

Avatar
tekirsevdalısı 2013-06-26 10:28:08

il jandarma uyuyor mu tekir karakol komutanı tek maaşle nissan jeepe biniyor ağaçların kesilmesine göz yumuyor TÜRKİYE uyuyor..yakında tekirde de yürüyüşler başlarsa şaşırmayın..gezi parkı gibi olacak

Avatar
hasan 2013-06-28 14:15:32

hasan usta yıllık ne vergi ödüyor merak ettim çalışanlar hepsi sigortalı mı

Avatar
hüdaverdi 2013-07-11 17:52:58

sayın gong cu kardeşim sen anketleri izlemeden yazıyorsun herhalde anketlere bakarsan kimin açık ara önde oldugunu görür ona göre yazarsın

banner782

banner816