banner776

'Bahçeli'ye kimler saldırıyor'

MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, milliyetçi bir düşünce sistemiyle milli bekayı sağlama alabileceğini söyledi.

07 Mayıs 2019 Salı 09:20
'Bahçeli'ye kimler saldırıyor'
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı,Türkiye’nin ve Türk milletinin ancak ve yalnız kendi öz değerleri üzerinde yükselebileceğini, sadece milli ve manevi kaynaklarıyla, milliyetçi bir düşünce sistemiyle milli bekayı sağlama alabileceğini söyledi.

"GELECEĞİ KUCAKLAMAYA MECBURUZ"

Avcı şöyle devam etti:

"Bugün ülke ve millet olarak içeride ve dışarıda terörden güvenliğe, ekonomiden, tarıma, eğitime kadar muhatap kaldığımız ve milli bekamızı yakından ilgilendiren tüm sorunların çözümü mutlaka milli reçetelerle mümkün olacaktır. Toplumsal barışın tesisi için sevgi ve saygı bağlarını güçlendirmeye, milli düşünce sistemi içinde, milli bakış açısıyla hareket etmeye, özellikle ihanete ve husumete karşı çelikleşmiş irade ortaya koymaya, tavizsiz milliyetçi bir duruşla geleceği kucaklamaya mecburuz."

Bünyamin Avcı, "Türk milliyetçileri, her dönemde, bulundukları her zeminde, baskıya, zulme ve haksızlığa uğramışlardır. Bugün de, Cumhur İttifakı'na nifak silahıyla saldıranların, MHP'ne, Sayın Genel Başkanımıza yönelik kirli, ahlaksız paylaşımların ve iftiraların temelinde de bölücü, FETÖ'cü, gayri milli ruhsuzların, 'Görevli madam'ların, köksüzlerin izi vardır. Milli bekaya düşman bu melun zihniyet Çanakkale ruhuna da, Afrin destanına da hasımdır" ifadesini kullandı.
ADANA HABER NET
  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 3 yorum mevcut

 • Ali Saka 4 ay önce yorumlandı

  Kozan'da MHP NİN alın teri ipchpsphdppkk İttifakına verildi. MHP ne yaptı, sokağamı indi ysk yı tehditmi etti. İşinize geldimi demokrasi hukuk maskesini dilinizden düşünmesiniz işinize gemmedimi yargı iktidarın emrinde dersiniz. Biraz demokrat birazda adam olun.

 • 01 4 ay önce yorumlandı

  Ne diyorsun sen adamlar İstanbul'da Ekrem İmamoğlunun alın teriyle kazandığı seçimi iptal ediyor siz tutturmuşsunuz bir FETO bir beka meselesi 17 yıldır ülkeyi kim yönetiyor FETO diye bir örgüt hâlâ varsa bütün sorumluluk sizlerin

 • Kozali 4 ay önce yorumlandı

  Kozan ilçesinde seçimin tekrarını istiyoruz...

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671