google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner828
banner833

DP'li Yusuf Eşiyok güven tazeledi

DP'li Yusuf Eşiyok güven tazeledi.

08 Eylül 2020 Salı 08:33
DP'li Yusuf Eşiyok güven tazeledi

22. Dönem Adana Milletvekili İbrahim Cevher Cevheri’nin başkanlığında toplanan Yüreğir İlçe kongresine Genel İdare Kurulu Üyesi Erdal Cömert, Genel İdare Kurulu Üyesi Ömer Keçili, MKK Üyesi Canan Özalp, DP İl Başkanı Ömer Tan ,İl Teşklat Başkanı Mustaf Tümer, CHP Yüreğir İlçe Başkanı Bülent Öğrü, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Veysel Bulat,ile çok sayıda partili katılım sağladı.

Gazi ve şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, Her birlikte okunan stiklal Marşının akabinde partide değişik konumlarda bulunan protokol konuşmaları gerçekleştirildi.

Genel İdare Kurulu Üyesi Ömer Keçili de, ”Partimiz her geçen gün teşkilatlarını genişletip tabana yayarak büyümekte,Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal öncülüğünde daha iyi yerlere daha iyi hedeflere sağlam adımlarla yürümekteyiz.Yüreğir İlçe Başkanımıza şimdiden hayırlı olsun dileklerimi iletiyor ve kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Merkez Karar Kurulu Üyesi Canan Özalp’te yapmış olduğu konuşmada, "Gençlik kollarından beri içinde bulunmaktan gurur duyduğum,partimin daha iyi yerlere gelebilmesi içinde halkla iç içe çalışmalarımız geniş tabanlara yayılaraktan devam etmektedir,ortak amacımız partimizi en iyi konumlara getirerek halkımıza daha faydalı olabilmektir.Yüreğir ilçe Başkanımız Yusuf Eşiyok’un güven tazelediği görevinde başarılar dilerim" dedi.

CHP Yüreğir ilçe Başkanı Bülent Öğrü’de yapmış olduğu konuşmasında, "Her şey Adanamız içindir,siyaset sadece araçtır halka hizmet için, Demokrat Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yusuf Eşiyok kardeşimizin yeni görev döneminin hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Genel Başkan Gültekin Uysal kongreye telekonferansla katıldı. Uysal yaptığı konuşmada, "Öncelikle bütün partililerimize ve konuklarımıza hoş geldiniz diyorum.Bbu kutsal bayrağı elimize hep birlikte aldığımız partili büyüklerim ve kardeşlerimle her geçen gün genişleyerek, ülkemizin içinde bulunduğu sorunları bilerek ve onların çözümleri noktasında alternatifler üreterek, siyaset sahnesinde hiç boş durmamaktayız, amacımız hedefimiz koltuk değildir vatan sevdasıdır. Vatanımız için taşın altına elimizi koymaktır, bu uğurda sokak sokak, cadde cadde, kapı kapı gezerek, halkımızı dinleyerek, onların yanlarında olduğumuzu hissettirerek, hep daha da büyüyerek yolumuza devam edeceğiz. Yüreğir İlçe Başkanım Yusuf Eşiyok’a üstlendiği bu görevde başarılar diler herkese selam ederim" diyerek sözlerini bitirdi.

Kongre pandemi sürecinden dolayı çok temkinli bir şekilde, gerekli önlemler alınarak gerçekleştiği bildirildi. Bu nedenle katılımın sınırlı sayıda tutulduğu ve kısa zaman içinde sonlandırıldığı bilgisi verildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner776

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0