google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner815

CHP Genel Merkezi tarafından erken seçim ihtimaline karşı Soner Çetin'e hazır ol talimatının verildiği kaydedildi. 

CHP kaynaklarından edinen bilgiye göre CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığına Zeydan Karalar yerine, Soner Çetin isminin düşünüldüğü, bu nedenle de  Soner Çetin'e hazır ol talimatı verdiği iddia ediliyor. 

Edilen bildiğiye göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olası bir baskın seçim için teşkilata hazırlı olunması talimatı verdi.
Seçildiği gündem bu yana skandalları ile gündemde olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı CHP genel merkezi gözden çıkardığı ve Adana Büyükşehir Belediye başkan Adaylığı için Çukurova İlçe Belediye Başkanı Soner Çetin'e hazır ol talimatı verdiği konuşuluyor.

Soner Çetin son bir haftadır Adana Ankara arası mekik dokuyor. Başkan Çetin'in sürekli Ankara'da olması bu iddiaları doğruluyor.

CHP Zeydan Karalar'ı Gözden Çıkardı mı?
Büyük bir umutla Belediye Başkanlığına seçilen Karalar, seçildiği ilk günden itibaren devletin güçlü yüzünü göstermekten ziyade, ağlama politikası izleyip, "bittik, battık, borç içinde kaldık" gibi sözleri sıkça kullandı.

Son olarak makam odasına haciz gelmesine göz yuman Zeydan Karalar, parti tabanından büyük tepki gördü. Olumsuz tablo CHP Genel Merkez Yönetimine de yansıdığı kaydedildi. Gelişmeler Kemal Kılıçdaroğlu'nun izlemiş olduğu cizgiye ters düştü. Kılıçdaroğlu, tüm engellemelere rağmen hizmet ederek, tüm vatandaşların umudu olduklarını her fırsatta dile getirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner816