banner805

Atıcılık Federasyonu Başkanı Torpil Adana'da

Atıcılık Federasyonu Başkanı Mehmet B. Torpil Mersin'de gerçekleştirilen Trap-Skeet Milli Takım seçmelerini izledikten sonra Adana'ya gelerek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ataşbak'ı ziyaret etti,

19 Şubat 2016 Cuma 06:42
Atıcılık Federasyonu Başkanı Torpil Adana'da
Türkiye Atıcılık Federasyonu Başkanı Mehmet Bülent Torpil Mersin'de gerçekleştirilen Trap-Skeet Milli Takım seçmelerini izledikten sonra Adana'ya gelerek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak'ı ziyaret etti, Sarıçam Yücel Kılıçyaldır Atış Poligonu'nda atış yaptı.

Aynı zamanda eski milli ve rekortmen sporcu olan Federasyon Başkanı Torpil, Adana'yı çok önemsediklerini belirterek, "Sporcu potansiyeli yüksek olan Adana'da ulusal yarışların yanı sıra hakem ve antrenör kursları açmayı hedefliyoruz" dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ataşbak ise Adana'nın uzun yıllardır atıcılıkta iyi konumda olduğunu ve milli takımlara sporcular kazandırdıklarını ifade etti.

Sarıçam İlçesi'nde bulunan Yücel Kılıçyaldır Atış Poligonunun uzun yıllardır hizmet verdiğini hatırlatan Ataşbak, burayı iyileştirmenin yanı sıra yerel yöneticilerin desteğiyle ikinci bir atış poligonu yapılacağını, hedefinin sporcu, hakem, antrenör sayısını artırmak ve ulusal müsabakalara ev sahipliği yapmak olduğunu belirterek Federasyon Başkanı Torpil ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
DHA
Son Güncelleme: 02.03.2016 17:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner806

banner776

banner782

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0