banner815

Gülencilerin Türkiye ve Azerbaycan düşmanlığı bitmiyor

05 Ekim 2020 Pazartesi 08:05
Gülencilerin Türkiye ve Azerbaycan düşmanlığı bitmiyor
banner812

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) önde gelen isimleri Türkiye ve Azerbaycan’a yönelik kampanyalarını genişletiyor.

FETÖ'nün ana propoganda makinelerinden biri olan Ahval, Ermeni yanlısı tutumları ile seçilen kişilere geniş bir platform sağlamakla kalmıyor, hem de Azerbaycan`ın kendi toprak bütünlüğünü sağlamayı amaçlayan askeri operasyonlarını neredeyse saldırı olarak sunuyor.

Ahval, Ermenilerin destekçisi olarak bilinen sözde Kafkasya uzmanı Tomas de Vaal'a Azerbaycan ve Türkiye karşıtı saçmalıklar söyleme fırsatı da tanıyor.

Bundan başka Azerbaycan'ın Karabağ cephesinde başarılı karşı saldırı başlatması ve bu askeri operasyonu tereddütsüz şekilde devam ettirmesi de Ermeniler kadar Gülencilerin de dengesini bozdu.

Ermenilerin içinde bulundukları kötü durumdan son derece rahatsız olan FETÖ üyeleri, kendilerini barış güvercini olarak göstermeye çalışıyor ve Türkiye ve Azerbaycan'a karşı hain bir duruş sergiliyorlar.

Aynı safta yer alan yazar Emre Uslu ve diğerleri sosyal medya hesaplarından SavasaHayır hashtaglı paylaşımlar yaparak Ermenilerin düştüğü durumlarına ağlıyorlar.

Yeniçağ'ın edindiği bilgiye göre aynı zamanda Ahval Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Baydar, gazeteci Adem Yavuz Arslan ve diğerleri kamuoyunda 'Azerbaycan'ı bu savaşa Türkiye kışkırttı', 'Türkiye cihatçıları Azerbaycan'a gönderdi' imajını yaratmaya çalışıyorlar. FETÖ'nün propoganda aleti olan Ahval ise daha da ileri giderek Azerbaycan'ı Ermenistan'a saldırmakla suçluyor.

Anlaşılan Türkiye'ye düşman kesilen FETÖcüler, patronlarının talimatı üzerine PKK teröristleri ve Ermenilerin timsalinde şeytanla işbirliği yapmaktan bile çekinmiyorlar.

Ermeniler için bu kadar gözyaşı döken Gülencilerin, Azerbaycan bayrağı Hankendin'de dalgalanacağı zaman hangi duruma düşeceklerini şimdiden hayal etmek oluyor!

yenicağ
 

Son Güncelleme: 05.10.2020 08:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner817

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0