sabancı kurban b.
türk haberler
SATA TAKİP BÜROSU
Adana
DOLAR32.7878
EURO35.1602
ALTIN2457.9

Özlem Erdoğan yazdı: Umut sokağın tavanı kadar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Özlem Erdoğan yazdı: Umut sokağın tavanı kadar
Abone ol
Özlem Erdoğan yazdı: Umut sokağın tavanı kadar.

"Son yıllarda kanser vakalarında hızla artış gözlenmeye başladı. Ya da yaş itibari ile orta yaşlı olduğum için yakın çevremde  görmeye başladığımdan belki de 'algıda seçicilik' dedikleri kavram sonucunda bana vaka sayılarında artış varmış gibi geliyor olabilir.

Öğretmen arkadaşlarımdan ikisi şu anda göğüs kanserinden tedavi görmekte. Bir akrabam da yine aynı şekilde göğüs kanseri tedavisi gördü, atlattı. Yine başka bir akrabam da lenfoma ile mücadele ediyor.

Pek hoş bir konu değil ama, yine de bu hastalığın pençesinde olan bir öğrencim var ki genç yaşta 4 yıldır Hondkin Lenfoma ile mücadele ediyor.

Kanser hastalığı gençleri ve çocukları da pençesine alıyor ne yazık ki.

Sevgili Muhammet Doğan 2013 yılında Çukurova Elektrik Endüstri Meslek Lisesinden mezun ettiğim çok saygılı, efendi bir öğrencimdi.

Mezun olduktan bir süre sonra Hondkin Lenfoma kanserine yakalandı. Üç kez kanseri yenmesine rağmen hastalık her defasında tekrar nüksedip onun peşini hiç bırakmadı. Yıllar içinde yaşadıklarını ve mücadelesini kaleme alarak 'Umut Sokağın Tavanı Kadar' isimli kitap haline getirdi.

Kitabı Trendyolda satışta. Muhammet’in kanser ile savaşını ve mücadelesini okumak ve öğrenmek ve ona yardımcı olmak isterseniz  kitabın linkini aşağıya bırakıyorum sevgili okurlarım.

Sözü burada Muhammet'e bırakıp mücadelesini ve yaşadıklarını onun cümleleriyle okumak ve öğrenmek istersiniz diye düşündüm. Bu nedenle sizi burada  Hondkin Lenfoma hastalığı ile mücadele etmekte olan Muhammet'e bırakmak istiyorum. Sağlıkla kalın efendim."

"Merhaba ben Muhammed Doğan. 28 yaşındayım. Adana'da yaşıyorum. 4 yıldır hondgkin lenfoma kanseri tedavisi görüyorum. Bu 4 yılda çok zor süreçler yaşadım; hastalığım önce non hondgkin lenfoma idi, sonra 3 defa nüksetti. Çok zor yerlerden döndüm şu an da hastalığım devam ediyor yoruldum ama pes etmedim. Umudumu hiçbir zaman yitirmedim. 'Umut Sokağın Tavanı Kadar' adında bir kitap yazdım. Yaşadıklarımı, hislerimi ve benim hala umudum olduğunu anlatmak istedim. 
Sizler umudu biliyorsunuz, hatırlatmak istedim. Kitabım şuanda trendyol'da satışta.

Arama yerine Muhammed Doğan veya 'Umut Sokağın Tavanı Kadar' yazınca kitabım çıkıyor."

Kitabımın sonunda var mısınız "UMUT SOKAĞIN TAVANI KADAR" demeye."


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Öcalan’ın posterini köprüye asanlar gözaltına alındıÖnceki Haber

Öcalan’ın posterini köprüye asanlar göza...

Ramazan Ayında Hediyelik KutularSonraki Haber

Ramazan Ayında Hediyelik Kutular

Haber Yorumları

 • Muhammed Doğan12-02-2024 12:52

  Sayın Hocam elinize kaleminize sağlık size çok teşekkür ederim İyiki varsınız bizlerin bu yolda en büyük mutluluğu sizlerin gösterdiği ilgi ve sevgi biz birlikte güçlüyüz çaresiz değiliz ÇareSİZLERSİNİZ #UmutSokağınTavanıKadar ?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar