NET TAMİR
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.1956
EURO34.9916
ALTIN2423.8

Altın Koza Film Festivali’nde fiyasko toplantı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
Altın Koza Film Festivali’nde fiyasko toplantı
Abone ol
Altın Koza Film Festivali’nde fiyasko toplantı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın gün olmuyor ki, davranışlarında tutarsızlık görünmesin..

Sinirli, çoğu zaman gergin, her an ağzından bozuk bir cümle çıkaracakmışcasına agresif tavırlar sergileyen, antipatik davranışlar gösteren Karalar'ın son gafı hakkındaki olumsuz düşünenleri bir kez daha haklı çıkardı.

Seçimler öncesi 'Adanalının parasını kimseye çarçur ettirmem' diye bol keseden atan Zeydan Karalar'ın CHP, İYİ Parti ve irili ufaklı bir çok partiden 14 kişiye huzur hakkı altında milyonlarca lira para dağıttığı ortaya çıktı.

MUSTAFA GÜLEÇ

* * *

HAŞMET BİÇER

* * *

Aralarında Eğitim Sen eski genel başkanı, CHP Yüreğir Belediye Başkan adayı Kamuran Karaca, CHP eski Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, ANAP eski il başkanı Mustafa Güleç, CHP eski Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu, CHP eski Seyhan İlçe Başkanı Senayi Gedik, İyi Partili Çağlar Kürkçüoğlu, CHP Milletvekili adayı Haşmet Biçer, CHP Belediye Meclisi Üyesi Mustafa Sami Baysal, eski Kozan Belediye Başkanı İYİ Partili Musa Öztürk, İYİ Parti Seyhan İlçe Başkan Yardımcısı Pınar Atçıoğlu, CHP'li Seyhan Belediye Meclisi üyesi Hüseyin Orhan, CHP eski Çukurova İlçe Başkan Yardımcısı Hamdi Şevik, CHP'li Seyhan Belediye eski Meclis Üyesi Murat Zöhre gibi isimlere Belediye kasasından milyonlarca lira akıttığı belirlendi.

REŞİT KARAKUŞ

* * *

MUSA ÖZTÜRK

* * *

ERKAN KARAOĞLU

* * *

SENAYİ GEDİK

* * *

HAMDİ ŞEVİK

* * *

MURAT ZÖHRE

* * *

ÇAĞLAR KÜRKÇÜOĞLU

* * *

PINAR ATÇIOĞLU

* * *

HÜSEYİN ORHAN

* * *

YANDAŞ OLMAYANA, ŞAKŞAK YAPMAYANA YOK!

Seyhan Belediye başkanlığı sırasında kendisini ziyarete giden Çukurova İnternet Gazeteci Derneği yönetim kurulunun huzurunda internet basınını takdir ettiğini söyleyerek destek sözü veren Karalar, tutarsızlıklarına daha Seyhan Belediye Başkanlığı döneminde başladı, Mart 2019’da kazandığı Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile de aynı doğrultuda devam ediyor. 30. Altın Koza tanıtım toplantısına yandaş olmayan basını çağırmayan Zeydan Karalar, film festivali ile ilgili reklamlardan da yerel basına ödenek ayrılmayacağını açıkladı. Karalar’ın bu tavrı, "belediye kasasından partizanlık yapmadığı kimse kalmadı. Konu yandaş olmayan internet ve yerel basın olunca poposunu dönmekte beis görmüyor” dediler

"YAMAÇLI MUHTARLIĞINA ADAY OLSUN"

2019 seçimleri öncesi "hiçbir işçi kardeşimizi işten çıkarmayacağız" dediğini ancak bunun tam tersini yaparak binlerce işçiyi kış ortasında ekmeksiz bıraktığına dikkat çeken Adanalılar, Karalar’ın siyasi konularda ekmek peynir gibi yalan söylediğine dikkat çekerek, "bu artık son bulacak. Adanalılar onu yine bir mart akşamı 2024 yılında davul zurnayla büyükşehir binasının arka kapısından uğurlayacaklardır. Temennimiz bundan sonraki siyasi yaşamını Yamaçlı Mahalle Muhtarı olarak devam etmesi yönündedir. BB Başkanlığı muhterem için birkaç beden büyük gelmektedir" dediler.


 • 0
  SEVDİM
 • 4
  ALKIŞ
 • 2
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yerden Isıtma Sistemi TürleriÖnceki Haber

Yerden Isıtma Sistemi Türleri

Uyuşturucunun pençesindeki Halil Çiftçi kurtarılmayı bekliyor | Vali Köşger'e yardım çığlığı !Sonraki Haber

Uyuşturucunun pençesindeki Halil Çiftçi...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar