seçim anketleri
medya takip
by by zeydan-soner
Adana
DOLAR28.9208
EURO31.485
ALTIN1924.1

"Bay Kemal'in foyası ortaya çıktı"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
"Bay Kemal'in foyası ortaya çıktı"
Abone ol
Adanalı ünlü Avukat Hakan Tamgüç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "maskesinin düştüğünü, foyasının ortaya çıktığını" söyledi.

Adanalı ünlü Avukat Hakan Tamgüç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "maskesinin düştüğünü, foyasının ortaya çıktığını" söyledi.

Avukat Tamgüç, konuyla ilgili şu ifadeleri kuillandı:

"Hükümetin KYK borcu ve otomobilde ÖTV düzenlemesi ile asgari ücretteki iyileştirmeleri önceden haber aldıktan sonra "Biz olmasaydık iktidar bu düzenlemeleri yapmazdı" şeklinde algıya  başvuran Kılıçdaroğlu, en son 'İcra affını da' kendine yontmuştur. 
Düzenlemenin açıklanmasına günler kala kamuoyuna  'Borçlarını ödemeyin' çağrısını yapan Bay Kemal'in bürokrasi içindeki köstebeklerden bilgi aldığı şeklindeki öngörüleri güçlendirmektedir.
2,5 aylık bir çalışmanın ürünü olan Kredi ve Yurtlar Kurumu borçları ile ilgili çalışmayı önceden haber alan Kılıçdaroğlu, 18 Temmuz'da sosyal medya üzerinden, " gençlere sesleniyorum, faizli KYK borçlarını ödemeyin" çağrısı yapmıştır.
Bay Kemal'in vatandaşlar üzerindeki algı oyunu bu kez de ötv düzenlemesi öncesi sahneye konuldu.
Bilindiği gibi, Hükümet tarafından uygulanmak üzere 26 Temmuzda resmi gazetede yayınlanan ÖTV indirimi bu yayından 2 saat önce Kılıçdaroğlu'nun "Araba almayın ÖTV'yi indireceğiz" açıklamasına denk gelmişti.
Daha sonra gündeme gelen icra affı da bay Bay Kemal'in gönüllü köstebekleri tarafından, hükümetin çalışmalarını önceden haber alarak açıklama yaptığı günlere denk düştü."

Avukat Hakan Tamgüç,  "CHP'nin iktidara geleceğine ilişkin boş vaadlerle kandırılarak, CHP'ye yaltaklanan köstebek bürokratların bu davranışı iyi niyetle bağdaştırılamaz. Bunun tek tarifi vardır, o da vatan hainliğidir" şeklinde konuştu.

Av. Tamgüç, CHP zihniyeti ile yol almanın mümkün olmadığını, bu gerçeğin vatandaşlar tarafından bilindiğini ve bu nedenle de itimada şayan görülmediğini kaydetti.


 • 2
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 3
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
Mahallede çıkan kavga polisi alarma geçirdiÖnceki Haber

Mahallede çıkan kavga polisi alarma geçi...

Tarihi bilmek ve ondan faydalanmakSonraki Haber

Tarihi bilmek ve ondan faydalanmak

Haber Yorumları

 • Osman Öz24-09-2022 10:37

  Hadi oradan sende!!! İyiki KILIÇDAROĞLU var. Milletin yararına olan heeşeyi çatır çatır yaptırıyor…

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar