medya takip
temiz toplum
Adana
DOLAR31.4483
EURO34.0146
ALTIN2064.0

DAİMFED, 14. Adana İnşaat Fuarı’na hazırlanıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DAİMFED, 14. Adana İnşaat Fuarı’na hazırlanıyor
Abone ol
DAİMFED, 14. Adana İnşaat Fuarı’na hazırlanıyor.

İnşaat sektörü, 29 Şubat- 3 Mart 2024 tarihleri arasında Adana’da büyük bir fuar ile bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 14. Adana İnşaat Fuarında sektörün dikkat çeken alt dallarını da ziyaretçilere sunulacak.

DAİMFED Başkanı Mustafa Karslıoğlu, fuarın bölgeye büyük katkı sağlayacağına inandığını belirterek, "İnşaat sektörünün tüm aktörlerini bu fuarla bir araya getireceğiz. Ayrıca, IHS ve güneş enerji sistemleri alanlarında son teknolojileri ve ürünleri keşfetme fırsatı sunacak bu etkinlik, sektördeki yeniliklere ışık tutacak" dedi.

DAİMFED Başkan Yardımcısı Sayım Azmaz da fuarın, büyük bir özveri ile hayata geçtiğini ifade ederek, "Diğer inşaat fuarlarından çok farklı olacağına inandığımız fuarda, yıkımdan inşaata kadar bir inşaat projesinde ne olması gerekiyorsa tüm üretim kalemleri yer alacak. Fuarın yol haritasını çizdik. Her geçen gün fuarımız sektörde daha çok ses getirecek" diye konuştu.

4 gün boyunca etkinlik düzenlenecek

14. Adana İnşaat Fuarı, inşaat, yapı malzemeleri, makine ekipmanları, enerji sistemleri ve birçok ilgili alanda katılımcılara geniş bir yelpaze sunacak. Ayrıca, etkinlik çerçevesinde önemli bir İnşaat Zirvesi düzenlenecek.

Zirve, sektördeki son yenilikleri özel eğitimciler tarafından aktaracak, bilim köşesinde ise bu yenilikler uygulamalı olarak gösterilecek.

DAİMFED Teknik Müşaviri Prof. Dr. Ahmet Beycioğlu moderatörlüğünde gerçekleşecek İnşaat Zirvesi’nde alanında en yetkin kişiler, sektör profesyonelleri ve bölüm öğrencileri ile buluşturulacak.

Geleceği inşa edecek mühendis ve mimar adaylarının ilk bareti ve ilk yeleği DAİMFED, Tüyap Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde takdim edecek.

 


Misis Antik Kenti’nde güz dönemi kazıları başladıÖnceki Haber

Misis Antik Kenti’nde güz dönemi kazılar...

2 milyon TL vurgun yapan kadın çetesinin beli kırıldıSonraki Haber

2 milyon TL vurgun yapan kadın çetesinin...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar