çay kardeşler dosyası+yılanın başı
medyatakip
medya takip
Adana
DOLAR18.584
EURO18.4907
ALTIN1020.4

Dirilerden sonra sıra ölülerde mi?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Dirilerden sonra sıra ölülerde mi?
Abone ol
Mustafa Uruç (34) Ramazan bayramında anneannesi Havva Deniz’in mezarını ziyarete gitti.

Adana’da anneannesinin mezarının demir korkuluğu çalınan bir kişi, “Artık dirileri bıraktılar ölüleri soyuyorlar, bunu yapanlarda bir gün bu mezara gelecek” dedi.

Tavuk besiciliği yapan Mustafa Uruç (34) Ramazan Bayramında 20 yıl önce hayatını kaybeden anneannesi Havva Deniz’in Buruk Mezarlığındaki mezarını ziyarete gitti.

Uruç ziyaret sırasında mezara geldiğinde gördüğü manzarayla şok oldu. Uruç, anneannesinin mezarının demir korkuluğunun betondan sökülerek çalındığını fark etti. Bunun üzerine mezarlıkta görevli özel güvenlik görevlilerine durumu bildirdi. Uruç, daha sonra anneannesinin mezarında dua etti.

Mustafa Uruç, artık hırsızların dirileri bırakıp ölüleri de soyduğunu belirterek, “Bayramda mezar ziyaretinde demir korkuluğu görmeyince şok oldum. Ancak mezarlığa genel olarak baktığımda bir çok mezarın demir korkuluklarının çalındığını gördüm. Hırsızlar artık işi gücü bırakmış ölülerle uğraşıyor. Yarın bir gün bu hırsızların da geleceği yer burası. Onların vicdanına bırakıyorum. Hırsızların çaldığı demir korkuluk çok bir para etmez ancak biz şimdi onun kaç katı parayla yenisini yaptıracağız. Gelip isteseler ben onlara para verirdim” dedi.

Uruç, anneannesinin mezarına yeni bir demir korkuluk yaptırıyor. Uruç konuyla ilgili şikayetçi olacağını söyledi. Demir korkuluk hırsızlıklarının sadece Buruk Mezarlığıyla sınırlı olmadığı Asri, Küçük Oba ve Kabasakal mezarlıklarında da hırsızlık olaylarının yaşandığı öğrenildi.


Adana’da toplu taşımaya zamÖnceki Haber

Adana’da toplu taşımaya zam

Öz kızını zincire vuruyordu, görünce kendini yerlere atttıSonraki Haber

Öz kızını zincire vuruyordu, görünce ken...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar