türk haberler
türk haberler
Adana
DOLAR32.5118
EURO34.8367
ALTIN2487.5

“Ekonomik krizin tek çözümü Milli Kaynak Paketi’nde”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
“Ekonomik krizin tek çözümü Milli Kaynak Paketi’nde”
Abone ol
Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.

Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal "İktidara sesleniyorum. Faiz, borç ve vergi yerine 'Milli Kaynak Paketleri' ile kaynak üretin. Bir an önce üretim, istihdam ve ihracat odaklı ekonomi ve kalkınma modeline geçin" dedi.

Tüm engellemelere rağmen üye sayılarını her geçen gün arttırdıklarını vurgulayan Baysal, şu görüşleri paylaştı:

"Ezilmiş ve dar gelirli insanlarla gençlerin umudu Yeniden Refah Partisi’dir. Ekonomik krizle beli bükülen esnafın, işçinin, ev hanımının, öğrencilerin umudu Yeniden Refah Partisi’dir. Bu düzen böyle gitmez. Yanlış uygulamaların ve hatalı ekonomi modelinin ortadan kalkması için mevcut iktidarı yapılacak ilk seçimde değiştirmek, yerine de kalkınmaya, üretime, istihdama, ihracata yönelik ekonomik modeli uygulayacak, denk bütçeyi yapacak, faiz harcamalarını, israfı ortadan kaldıracak bir modeli uygulamak üzere yeni bir iktidarı Türkiye’nin başına getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz."

Başkan Baysal açıklamalarında; "Yeniden Refah Partisi olarak borç ve vergi yerine 'Milli Kaynak Paketleri' ile kaynak üretilmesi gerektiğini her zaman söyledik. Elde edilecek tasarruf ve kaynakla da üretim, istihdam ve ihracat odaklı ekonomi ve kalkınma modeline geçilmesi lazım. Bütün bu gerçekleri Yeniden Refah Partisi olarak en yüksek söylemeye devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.
Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal Genel Başkan Yardımcıları Dr. Fatih Öztek ile Mehmet Aşıla’nın da katılacağı ve 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 19.30’da Yüreğir Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek mayıs ayı il divan toplantısına da tüm Adanalıları davet etti.


RUBASAM'da 'Teşekkür Belgeleri' takdim edildiÖnceki Haber

RUBASAM'da 'Teşekkür Belgeleri' takdim e...

Hırsızlara şafak operasyonuSonraki Haber

Hırsızlara şafak operasyonu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar