NET TAMİR
türk haberler
Adana
DOLAR32.5041
EURO34.8173
ALTIN2486.7

Emniyet ve Kızılay “İyilik için” el ele

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Emniyet ve Kızılay “İyilik için” el ele
Abone ol
Emniyet ve Kızılay “İyilik için” el ele

Kızılay Yönetim Kurulu üyesi Ramazan Saygılı, Adana Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Ahmet Hakan Arıkan’ı ziyaret etti.

Saygılı ziyaretinde, Arıkan’ın Adana’da başarılı çalışmalar yapacağına olan inancını dile getirerek, "Allah emniyet güçlerimizin ayağına taş değdirmesin, güç versin kuvvet versin. Emniyet müdürlüğü ve Kızılay’ın hayata geçirebileceği kalplere dokunan ortak projeler olacak" diye konuştu.

Hayata geçirecekleri projeler hakkında konuşan Saygılı, "Önümüzdeki süreçte birlikte hayata geçireceğimiz projelerle iyiliğin güzelliklerini yaşamaya devam edeceğiz. Toplumun tüm kesimlerine dokunurken iyilik kervanımızı da her geçen gün güçlendirmeye devam edeceğiz. Yüreklere kandil yakmayı bir görev bilen Kızılay’ımız, Emniyetimizin güç birliği ile her bir noktaya her bir haneye iyiliği bulaştırmak istiyoruz" dedi.

Arıkan ise "Kızılay’ımız hem ülkemizde hem ihtiyaç sahibi ülkelerde yardım yapan Milli bir kuruluşumuzdur. Bu güzide kuruma destek olmak bizlerin vatandaşlık görevidir. Kızılay’ımızın her çalışmasında başta kan bağışı ve kök hücre bağışı olmak üzere toplum yararına tüm ortak projelerde işbirilği içinde çalışmaya hazırız" diye konuştu.

 

 

 


Adana İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Nuri Kökçüoğlu Kozan Canlı Hayvan Pazarı’nda incelemede bulundu.Önceki Haber

Adana İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Nu...

Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner | Ülkü Ocaklarından Mustafa Çay'a Tehdit Gibi Uyarı!Sonraki Haber

Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Dö...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar