NET TAMİR
türk haberler
Adana
DOLAR32.5328
EURO34.7654
ALTIN2493.7

Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner | Ülkü Ocaklarından Mustafa Çay'a Tehdit Gibi Uyarı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner | Ülkü Ocaklarından Mustafa Çay'a Tehdit Gibi Uyarı!
Abone ol
Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner | Ülkü Ocaklarından Mustafa Çay'a Tehdit Gibi Uyarı!

Pozantı Belediye başkanı Mustafa Çay, aday gösterilmeyince MHP'den istifa etti ve YRP saflarına katıldı.

Karaisalı ilçesinde de MHP adayına karşı eski Ülkü Ocakları başkanı Saadettin Aslan'ın bağımsız adaylığı gündemde. 

Adana Ülkü Ocaklar Başkanı Cem Tutsoy, tehdit dolu mesaj paylaştı: "MHP'nin gölgesinde filizlenen ve Ülkücü Hareketin içerisinde birtakım konumlara erişip, ilk fırsatta hainlik yapma, satma cüretinde bulunanları yakından takip etmekteyim. Bu Ülkücü iradenin uyarısıdır. Eğer bu uyarılar dikkate alınmazsa olacaklardan biz sorumlu değiliz. Yeri gelir elimizde kalem olur, yeri geldi mi de Zülfikar bulunur."

MHP'den üç dönem Pozantı Belediye Başkanlığı yapan Mustafa Çay geçen hafta MHP’den aday yapılmaması nedeniyle Yeniden Refah Partisi’ne geçmişti.

Ülkü Ocakları Başkanı Tutsoy’un açıklaması şöyle;
"Milliyetçi Ülkücü Hareketin isminin anlam bulduğu kadim şehrimizden Adana’dan Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı olarak diyorum ki:
Türk siyasetinin Ulu Çınarı MHP’nin gölgesinde filizlenen ve Ülkücü Hareketin içerisinde birtakım konumlara erişen ve kendi ikbal ve istikbalini, şahsiyetini, tüm benliğini MHP’de kazanmış sonra ilk fırsatta hainlik yapma, satma cüretinde bulunanları yakından takip etmekteyim.

MHP’nin özgül ağırlığı olmasa sokakta yürüdüğünde selam verilmeyecek adamlar
'Ahde Vefasızlık' yapmaktadır.

Adana'da birtakım karanlık gürühlar suyu bulandırma peşindedir. Bu süreçte Ülkücü iradenin gözü hepsinin üzerindedir. Düne kadar MHP ve Liderimizin himayesinde düğme ilikleyenler bugün makamda bayrak değişince kerameti kendilerinde menkul gördüler.

Bu dava dualı bir harekettir. Bu dava üzerinde yanlış yapmaya yeltenen, gaflette bulunan bizi yok sayarcasına hesap yapanların hesaplarını BAŞLARINA YIKARIZ. Suyu bulandırmaya çalışanlara, sırt dönenlere, hain olanlara karşı Milliyetçi Ülkücü Hareketin içinde bulunmuş tüm fertlerin, gönül verenlerin bu davayı korumaları herkesin namus borcudur.

Bu ülkücü iradenin uyarısıdır. Eğer bu uyarılar dikkate alınmazsa olacaklardan biz sorumlu değiliz. Yeri gelir elimizde kalem olur, yeri geldi mi de Zülfikar bulunur. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Milliyetçi Ülkücü Harekete ve Liderimize sadakat ŞEREFİMİZDİR."


Serbesiyet


Emniyet ve Kızılay “İyilik için” el eleÖnceki Haber

Emniyet ve Kızılay “İyilik için” el ele

Dimyata Giderken Evdeki Bulgurdan Oldu | Koltuğuna Göz Diktiği Başkan İşine Son VerdiSonraki Haber

Dimyata Giderken Evdeki Bulgurdan Oldu |...

Haber Yorumları

  • ADANALI23-02-2024 14:04

    Ülkü ocakları başkanı denilen zat yüreği yetiyorsa ilk önce mhp satan baba ocağını bırakıp başka parti kurup istediğini bulamayan Tuğrul Türkeş ve mhp den aday gösterimeyen Hüseyin Sözlü hakkında da böyle konuşsun ondan sonra ben bu şahza adam diyim anca klevye delikanlığı yapar bunun gibileri

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar