türk haberler
MTD
Adana
DOLAR32.1913
EURO34.9984
ALTIN2423.7

İlçe Belediye Başkanına tecavüz suçlaması

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İlçe Belediye Başkanına tecavüz suçlaması
Abone ol
İlçe Belediye Başkanına tecavüz suçlaması

Üniversite eğitimi için Adanaya gelen C.C. iddiaya göre İlçe Belediye Başkanı S.A. tarafından tecavüze uğradı.

Adana’ya 18 yaşındayken üniversite eğitimi için gelen C.C (25) 2017 yılında "Tıp Fakültesine kayıt yapılacağı' vaadi ile ilçe Belediye Başkanı S.A. tarafından tecavüze uğradığını öne sürdü. 

S.A.'dan iki çocuğu olduğunu ifade eden C.C. sürekli istismara uğradığını, isteği dışında birlikteliğe zorlandığını, karşı koyduğu zamanlarda da, feci şekilde dayağa maruz kaldığını ifade etti.

C.C’in açıklaması şu şekilde;

"S. A.'nın sürekli istismarına maruz kaldığım, karşı çıktığım zaman da yediğim dayakları belgeleyen darp raporu ve adli makamlar tarafından alınan uzaklaştırma kararına rağmen, S.A. tarafından kamuoyunda böyle bir durumun olmadığı yönünde algı oluşturma çabalarını esefle karşılıyorum.

Şu an konuşmama sebep olan durum ise, bana uygulanan şiddetten sonra çocuklarıma yapılmakta olan eziyet ve bezdirme politikasıyla yerimden yurdumdan edilmiş olmamdır.

6 yıl önce 18 yaşında, okumak için geldiğim Adana’da, beni tıp fakültesine yerleştireceğine söz veren S. A. tarafından kandırılarak tecavüze uğradım. Olayın hemen ardından 2017 Kasım ayında dönemin belediye başkan yardımcısı R. A. tarafından korkutulup susturulmak amacıyla ilçe sınırları dışında ıssız bir yere götürüldüm. "R.A." içinde S. A. ile olan mesajlarımın yer aldığı telefonumu elimden zorla alarak kırdı ve başkan hakkında konuştuğum takdirde beni yaşatmayacaklarını söyledi. 
Hamile olduğumu öğrendiğimde yasal süre çoktan geçmişti. S.A.'nın yakın çevresinde hamile olduğum duyulunca, kontrol amacıyla olsa gerek, Adana Büyükşehir Belediyesinde işe başlattılar.

2018 yılı Temmuz ayında cesaretimi toplayıp Cimer üzerinden kendisini şikayet ettim. Şikayetimden haberdar edilen S.A. tehditlerine ve göz hapsine, türlü bahanelerle de dayaklara yeniden başladı. Ailemin bu durumdan haberi yoktu. S.A. aileme bu durumu farklı şekillerde söylemekle tehdit etti.
Doğumun ardından yaklaşmakta olan 2019 seçimlerinde zor duruma düşmemek adına tehditlerine devam etti. Yasal tüm tedbirlere rağmen, elini kolunu sallayarak evime girerek dayak atmaya devam eden S. A.'ya boyun eğmek zorunda kaldım. Buna rağmen şiddet ve hakaretler artarak devam etti. Bu duruma oturduğum apartmandaki tüm komşularım şahittir.
En son yaşanan şiddet olayında da kendisinden şikayetçi oldum, ancak bu kez de annem, babam ve kardeşlerime yönelik tehditler nedeni ile şikayetimi geri çekmek zorunda bırakıldım.
Son şikayetimde hayati tehlikem olduğu için S. A. ile ilgili uzaklaştırma ve koruma talebinde bulundum. "


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 5
  KIZGIN
DMN Teknoloji ve Dolum MakineleriÖnceki Haber

DMN Teknoloji ve Dolum Makineleri

Otoyolda ters yön faciası:3 ölüSonraki Haber

Otoyolda ters yön faciası:3 ölü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar