tarım
siser-sağ
Adana
DOLAR18.584
EURO18.4907
ALTIN1020.4

İYİ Partili gençler köy okullarında

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İYİ Partili gençler köy okullarında
Abone ol
Kozan Güneri köyü Şehit Ali Bulduk İlkokulunu ziyaret eden Gençlik Politikaları başkanlığı burada bir dizi etkinlikler düzenledi. 

Kozan Güneri köyü Şehit Ali Bulduk İlkokulunu ziyaret eden Gençlik Politikaları başkanlığı burada bir dizi etkinlikler düzenledi. 

Okulda yapılan Etkinliklerde öğretmenler, öğrenciler ve veliler doyasıya eğlendi.

Sınav stresi ve yorgunlukla geçen bir dönemin ardından bir araya gelerek eğlenceli vakit geçirmeyi özleyen öğrenciler ve velilerin katılımlarıyla gerçekleştirilen etkinlikte renkli anlar yaşandı. 

Okulda eğitim gören öğrencilere hediye edilen kitap dağıtımından sonra etkinlik hakkında konuşan İl Gençlik Politikaları Başkanı Aslıhan Kaya yaptığı açıklamada, "Hayırseverlerin desteğiyle yapılan iki derslik okulu ziyaretimizde öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak için çeşitli kitaplar hediye ettik. Yapımı devam eden okula bayrak ve Atatürk fotoğrafları verdik. Öğrencilerin kitap okuma sevinçlerine ortak olduğumuz için son derece mutluyuz. Gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı Şehit Ali Bulduk İlkokulu Müdürüne, öğretmenlere, okul aile birliği başkanına ve velilere teşekkür ediyoruz."

Etkinliğe. Adana İyi Parti  İl Gençlik Politikaları Başkanı Aslıhan Kaya, Kozan ilçe başkanı Veysel Sırkıntı, Adana il  gençlik politikaları başkan yardımcıları, Seda Aktı, İsmail Devran Duran, Şahan Atakay, Kozan Gençlik kolları  ilçe başkanı Çağrı Topçu, Kozan teşkilat başkanı Erkan Can Adana il  gençlik kolları üyeleri öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.


Nişanlıya Alınabilecek Takılar Nelerdir?Önceki Haber

Nişanlıya Alınabilecek Takılar Nelerdir?

JÖH ve komando uzman çavuşlara ‘Muharip Sağlık Eğitimi’ verildiSonraki Haber

JÖH ve komando uzman çavuşlara ‘Muharip...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar