medya takip
temiz toplum
Adana
DOLAR31.2884
EURO33.8785
ALTIN2058.6

Lösemili çocuklara polisten moral

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Lösemili çocuklara polisten moral
Abone ol
Adana polisi ‘Lösemili Çocuklar Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde hasta çocukları atlı birliğe götürerek unutulmaz gün yaşattı.


Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) bünyesinde hayata geçirilen; ‘Hayallerimiz Renkleniyor Projesi’yle gerçekleştirilen ziyarete katılan 35 çocuk, üzerinde; ‘Biz Kazanacağız’ ifadesi yer alan ve lösemiye dikkat çekilmesi için özel olarak tercih edilen turuncu tişörtleriyle atlı birliğe götürüldü. Etkinlikte kız çocuklarına bez polis bebeği; erkek çocuklarına da uzaktan kumandalı polis arabası hediye edildi. Minikler çocukluklarını doyasıya yaşayıp, keyifli anlar yaşarken, anneleri de onları görüp duygulandı.


Adana Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlikte; lösemiye karşı amansız bir savaş veren çocuklar, aileleri ile birlikte Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü bünyesinde yer alan Atlı Polis Grup Amirliği’ni ziyaret etti. Burada polis abla ve ağabeyleriyle birlikte toplumsal olaylara müdahale için özel olarak yetiştirilen atları besleyen minikler, daha sonra ata binip keyifli anlar yaşadı.

Lösemili çocuklara polisten moral

Lösemili çocuklara polisten moral

Lösemili çocuklara polisten moral

Lösemili çocuklara polisten moral


Öğrencilere servis ve toplu taşıma kuralları öğretildiÖnceki Haber

Öğrencilere servis ve toplu taşıma kural...

Sedir kozalakları kışın kazanlarda şifaya dönüşüyorSonraki Haber

Sedir kozalakları kışın kazanlarda şifay...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar