sabancı kurban b.
NET TAMİR
MTD
Adana
DOLAR32.2911
EURO34.948
ALTIN2412.2

Sarıçamlıların 'Mangal Park' İsyanı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
Sarıçamlıların 'Mangal Park' İsyanı
Abone ol
Sarıçamlıların 'Mangal Park' İsyanı

Hüseyin Sözlü döneminde Seyhan Baraj Gölü'nün Sarıçam'da kalan tarafında oluşturulan 'Mangal Park' bakımsızlıktan pislik yuvasına dönmüş durumda.

"SÖZLÜ YAPTI ULUDAĞ KORUYAMADI"

Büyükşehir Belediye Başkanlığı sırasında açılışı yapılan 'Mangal Park'ın bulunduğu alanı ticarileştirmeden vatandaşların hizmetine sunduklarını ifade eden Hüseyin Sözlü, parkın en önemli özelliğinin temiz ve bakir bir alandan oluşmuş olduğunu söyledi.

Sözlü, park alanının kalitesinin sürekliliğinin sağlanması için vatandaşların yanısıra, ilçe belediyesine de büyük iş düştüğünü ifade etmişti.

Sarıçam Belediyesinin ilgisizliği nedeniyle parkın pis ve bakımsız hale dönüştüğünü öne süren vatandaşlar görüşlerini sosyal medyada yayımlamak suretiyle özel bir grup oluşturdular: Grup katılımcılarının "Sarıçam Mangal Parkı çok kirli ve bakımsız. Masaların üzeri yağlı ve simsiyah olmuş, ahşaplar bütün kiri emmiş" şeklindeki paylaşımları dikkat çekiyor.

"PARK PİSLİK VE KÖPEKLERİN İŞGALİNDE"

Bir grup üyesi, Mangal Park'ın başıboş köpekler tarafından istila edildiğini ifade ederken, "Köpeklerden mangal yapılabilecek durum yok. Lütfen burası için ilgi ve alaka gösterin. Masalar zımparalanıp verniklensin, köpekler toplansın ve temizlik yapılsın" ifadelerini kullandı.

"Sözlü ve Uludağ arasındaki fark!"

Mangal Park'a piknik yapmaya geldiğini ifade eden bir vatandaşın sözleri ise yaklaşan yerel seçimler öncesi Sarıçam Belediye Başkanı Bilal uludağ'a önemli bir uyarı gibiydi:
"Bilal Uludağ hizmeti konuşmayı sever ama 'hadi, hayata geçir de' yapamaz. Bunu ne kendisi bilir, ne de yetişmiş kadrosu var. Allah muhafaza Adana BB başkanlığına seçilirse, işte o zaman buralardan taşınma vaktidir."


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 3
  KIZGIN
Avrupa Fatihi Adana Demirspor 'tam yol ileri!'Önceki Haber

Avrupa Fatihi Adana Demirspor 'tam yol i...

MHP Karaisalı’da Bayrak ‘Dönmez’de’Sonraki Haber

MHP Karaisalı’da Bayrak ‘Dönmez’de’

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar