türk haberler
MTD
Adana
DOLAR32.1931
EURO34.95
ALTIN2500.0

Zeydan Karalar Milli Güvenlik Sorunu Haline Geldi | Devlet Nerede Bu Adama Haddini Bildiren Yok Mu?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Zeydan Karalar Milli Güvenlik Sorunu Haline Geldi | Devlet Nerede Bu Adama Haddini Bildiren Yok Mu?
Abone ol
Zeydan Karalar Milli Güvenlik Sorunu Haline Geldi | Devlet Nerede Bu Adama Haddini Bildiren Yok Mu?

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı CHP’li Zeydan Karalar’ın toplumda infial uyandıran bölücü, ırkçı, mezhepçi, faşist söylemiyle milli güvenlik sorunu haline geldiğini söyledi.

"Adana’da faşist bölücü zihniyet gidecek, kardeşlik kazanacak!"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı; Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı CHP’li Zeydan Karalar’ın toplumda infial uyandıran bölücü, ırkçı, faşist söylemiyle milli güvenlik sorunu haline geldiğini söyledi.

GERÇEK YÜZÜNÜ BİR KERE DAHA GÖSTERDİ”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı CHP’li Zeydan Karalar’ın Karataş ilçesinde halka açık bir toplantıda "Taşmedresede yetişenler bizim kardeşimiz olmaz" şeklindeki sözlerine tepki gösterdi. Kanlı, Karalar’ın bu sözleriyle gerçek yüzünü bir kere daha gösterdiğini ifade etti.

"BENİM KİNİM, DİNİMDİR DEMİŞTİR"

Başkan Yusuf Kanlı’nın, Zeydan Karalar’ın kamuoyunda infiale yol açan skandal konuşmasına yönelik yaptığı açıklama şöyle:

"CHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, bu sözleriyle ülkücü, milliyetçi, muhafazakâr camiaya duyduğu kin ve nefreti bir kere daha açığa vurmuştur. Hayatını kin, nefret ve düşmanlık duygularıyla inşa ettiği anlaşılan Zeydan Karalar adeta 'Benim kinim dinimdir' demiştir."

"KABURGACIDA ŞİŞİRDİĞİN BEDENİNDEN AĞIR GELİR"

"Zeydan Karalar haddini bileceksin! Taşmedreseli Ülkücüler, ‘Önce ülkem ve milletim’ diye can veren altın neslin yaşayan temsilcileridir ki, hak ve hakikat terazisinde onların saçının bir teli, kaburgacıda şişirdiğin bedeninden ağır gelir."

"KARALAR, CHP’Lİ KARDEŞLERİMİZİN DE KARDEŞİ OLAMAZ"

"Sen ve senin gibi içi kin ve nefret  kaplamış, zehirli diliyle bölücülük yapan, fitne saçan hiç kimse ne bizim, ne hemşehrilerimizin, ne de ‘Bu vatan, bu bayrak benim diyen, Mustafa Kemal Atatürk’ün  izini takip eden CHP’li kardeşlerimizin kardeşi olmadı, olamaz, olamayacaktır."

"RESEN SORUŞTURMA KONUSU"

"Temsil ettiği makamın sorumluluğunu taşıyamayan Zeydan Karalar, toplumun bir kesimine duyduğu kin, nefret ve düşmanlık hislerini silaha dönüştürmüş; dil, din, mezhep, bölge ayrımı olmaksızın kederde ve sevinçte bir olan milletimizin bütünlüğüne, kardeşlik hukukuna karşı kullanmış ve suç işlemiştir. Resen soruşturma konusu olan bu suç cezasız kalmayacaktır."

"FAŞİST ZİHNİYET GİDECEK, KARDEŞLİK KAZANACAK"

"CHP'nin Adana’ya böyle bölücü, faşist, ırkçı, mezhepçi bir zihniyeti Adana’ya aday yapması milli güvenlik sorunu haline gelmiştir. Bu vesileyle 86 milyon vatandaşımızı kardeş bilen Cumhur İttifakı’nın toplumun bütününü ayrımsız kucaklayan, 'Herkes için, herkese göre belediye' misyon ve vizyonunun ne kadar önemli ve değerli olduğu daha iyi anlaşılmıştır. İnanıyoruz ki saygıdeğer vatandaşlarımızın feraset ve basiretiyle 31 Mart’ta bölücü, ırkçı, mezhepçi, faşist zihniyet gidecek; Cumhur İttifakı’yla Adana’da kardeşlik, birlik ve beraberlik kazanacaktır."


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Motosiklet hırsızları polisten kaçamadıÖnceki Haber

Motosiklet hırsızları polisten kaçamadı

Eski karısının kocasını bıçakladıSonraki Haber

Eski karısının kocasını bıçakladı

Haber Yorumları

 • Ceberut26-03-2024 13:47

  O adam bölücü ise siz olmayın hepiniz aynısınız siyaset birbirinizi karalamaktan ibaret değildir iyi olan kazansın

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar