türk haberler
türk haberler
Adana
DOLAR32.485
EURO34.5816
ALTIN2466.4
GONG

GONG

Mail: [email protected]

Adana'da Neler Oluyor, Ne Kadarını Biliyorsunuz?

Geçtiğimiz günlerde ünlü sucuk firmalarına yapılan denetimlerde 'Kasaplar Odası'nın devre dışında bırakıldığını, denetimlere sadece Adana Büyükşehir Belediyesi ile Tarım İl Müdürlüğüne geçit verildiğini, Kasaplar Odası'nın bazı ünlü firmaların et ürünleri ile ilgili olumsuzluklara şahit olmaması için böyle bir karar alındığı iddialarını biliyor musunuz?

'Mezitlispor-Ceyhanspor' maçında şike yaptığı için başkanlığını yaptığı takımın küme düşmesine neden olan Sedat Sözlü'nün ününün yakın zamanda tüm Türkiye'yi saracağını biliyor musunuz?

Seçkin bir ailenin önemli bir ferdi olan Tarkan Kulak'ın adını Sedat Sözlü yönetiminde görenlerin kulaktan kulağa bu durumun Kulak Ailesine hiç yakışmadığını söylediklerini biliyor musunuz?

Ceyhan eski Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni'ye yönelik söylediği 'yumuşak' deyiminin tepkiyle karşılandığını, vatandaşların siyasetin bu denli ham dillerde ve ayaklar altına düşmüş halini son derece çirkin bulduğunu biliyor musunuz?

Adana Haber Net'in radarına takılan uğursuz ve hırsızların kod adı ş...n olan kurbağa gözlü iş adamına (!) giderek yardım dilendiklerini, fırsatı değerlendiren 'eski kaşar'ın ise 'gayrı meşru evladını' araya sokarak insanları cımbızla yolduğunu biliyor musunuz?

Bir zamanlar karşılıksız çeklerle İstanbul tekstil piyasasını çalkalayan ş...n'ın 'markalı'nın cehennem oluşu ile birlikte havuzun suyuna 'kör tapa' atıldığını biliyor musunuz?

TCDD tarafından mağdur edildiği mahkemenin tayin ettiği bilirkişi tarafından sabit görülen İç Mimar Aslı Çevik'in imdadına Başbakanlığın yetiştiğini biliyor musunuz?

Adana'da yürünecek yol kalmadığını, restoran ve dükkanların önünün kaldırımları kapatırcasına engellendiğini, Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün gücünün sadece seyyar satıcılara yettiğini, tuzu kuru iş adamlarına ses çıkartamadığını biliyor musunuz?

Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerince Menderes Adasında yaşanan 'kapatma' olayının fiyaskoya dönüştüğünü biliyor musunuz?

Vatandaşın kör kuruşunu 'har vurup harman savuran' büyükşehir belediyesinin personel maaşı konusunda aynı cömertliği gösteremediğini, bir çok birimde iki aydan bu yana maaş alamayan insanların 'beddua yağmurunu' biliyor musunuz?
Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar