türk haberler
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.5404
EURO34.6118
ALTIN2454.5
GONG

GONG

Mail: [email protected]

Bunları Öğrenince Büyük Rezalet Çıkacak

7 Haziran seçimlerinde Ceyhan MHP'nin bayrağını zirveye taşıyan en önemli faktörün Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve yakın çevresi olduğunu, Varlı ekibinin sahada maddi manevi seferberlik ilan ettiğini, kazanılan başarıda en büyük hissenin Varlı Ailesine ait olduğunu biliyor musunuz?

Seyhan Belediyesi Park, bahçeler, fidanlık ve spor tesislerinin bakım ve temizlik işlerini 3 yıllık süreyle alan Barla Peyzaj firmasının şartnameyi değiştirdi diye Belediye Başkan Yardımcısını (x) makamında tehdit ettiği iddiasını, durumun Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a bildirildiğini, Karalar'ın 'aman medya duymasın olay olur' sözlerinin ardından olayı örtbas ettiğine ilişkin iddiaları ve de şartnamenin Zeydan Karalar'ın talimatı ile eski haline dönüştürüldüğü söylentilerinin ayyuka çıktığını biliyor musunuz?

Seyhan Belediyesi ihalesine katılmak isteyen bir firmanın yazılı başvurusuna rağmen firmanın gösterdiği yeni adres yerine eski adreslerinin bulup çıkarılarak bildirimde bulunulduğu, bu yüzden firmanın eline belediye beyanının ulaşmadığını iddiası hakkında bilginiz var mı?

Bülent Yamaç'ın kuruculuğunu yaptığı Elka Fuarcılık'ın Adana ekonomi dünyasına daha şimdiden büyük bir hareketlilik getirdiğini, 16 Eylül'de Çukobirlik tesislerinde yapılacak 'Çukurova Tarım Fuarı için büyük kuruluşların katılım için özel ilgi gösterdiğini biliyor musunuz?

Adana'da fuarcılık tekelinin kırıldığını, Tüyap Fuar alanındaki stand kiralarının daha şimdiden yarı yarıya düşürüldüğünü biliyor musunuz?

ASKF Başkanı Ali Gülleri'nin oğlu Taşkın'ın Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli olarak gözükmesine, maaşını devletin resmi kurumundan almasına rağmen, babasının makam şöförlüğünü yaptığı, arada bir devletin resmi kurumuna geldiğini, ASKF Başkanı Gülleri'nin de tıpkı oğlu gibi kızı Yeşim'in de işe gitmeden maaş aldığı iddiasını biliyor musunuz?

Abdulkadir Ataşbak'ın nasıl bir yere düştüğünü bilemediğini, bir yanda anaforcular, diğer yanda da bankamatikçilerin kol gezdiği devlet kurumunda dönen dolaplara rağmen, bazı sicilli sahtekarları 'düzeltme umudunu' taşıdığı belirtilen Ataşbak'ın ateşten gömlek giydiğini biliyor musunuz?

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü adına 'WC' harekâtına giren bazı kendini bilmezlerin Menderes Adasında bir işletmeye kafayı taktıklarını, adı bizde saklı birilerinin burayı sahibinden zorla alarak siyasi bir kuruluş adına işleteceklerini söylediklerini biliyor musunuz?

TBF Başkanı Harun Erdenay tarafından Adana Basketbol İl Temsilciliğine getirilen K. Yalçın Göl'ün görevine getirilmeden aleyhinde kumpas yapılmaya çalışıldığını, Göl''ün 'dostum ve kardeşim' dediği Hüseyin Sözlü ve ekibi tarafından arkadan hançerlendiği iddiasını biliyor musunuz?

Adana Demirspor Başkan adaylığı gündeme geldiğinde tıpkı Ceyhanspor Başkanı olduğu dönemdeki gibi -şampiyonluk sözü-veren, adı şikeye karıştıktan sonra ise TFF tarafından 2 yıl hak mahkumiyeti ile cezalandırılan Sedat Sözlü hakkında yeni gündem maddelerinin ortaya çıkacağını biliyor musunuz? 
Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar