sabancı kurban b.
türk haberler
SATA TAKİP BÜROSU
Adana
DOLAR32.8248
EURO35.2439
ALTIN2450.6
Ülkü REYHANİOĞLU

Ülkü REYHANİOĞLU

Mail: [email protected]

Karakterin, Asaletin, Cesaretin, Emanetin ve Ölümsüzlüğün Adıdır Mustafa Kemal Atatürk..

Suriyeli kumandan Mustafa Kemal'e sorar. "Bizde sizin gibi bağımsızlığımızı kazanamaz mıyız paşam, Fransızlar anamızı ağlatıyor" der.

Mustafa Kemal, "Tabi ki kazanırsınız ama ölmeye hazırsanız, yoksa boşuna edebiyat parçalamayın" der ve devam eder "Biz kendimizi kurtarabiliriz, kurtarıcı biziz! Ya kurtaracağız ya da şerefimizle onurumuzla ve haysiyetimizle öleceğiz. 'ya İstiklal Ya Ölüm!

Devlet kurmak, bağımsızlığa sahip olmak kolay değil. Bedel ödeyeceksin. Bir başıma da kalsam bu mücadeleyi verir ve en sonunda bir tepeye çıkar, milletimin bayrağına sarılır, ruhumu teslim ederim. Ama asla teslim olmam işgalcilere" der.

Karakterin, Asaletin, Cesaretin, Emanetin ve Ölümsüzlüğün Adıdır Mustafa Kemal Atatürk..

Yurdum insanına bakıyorum da maaşallah herkes bilirkişi. Yalnız ne bildiğini bilmeyen bilirkişi. Saygi duyuyoruz , duymalıyız da böyle bilirkişilere.

Birşeyleri savunur, neyi savundugunu bilmez. Bu zihniyetler çocuk yetiştiriyor dostlar. Hayattaki en tehlikeli durum cahil zihniyetlerin kendileri gibi yetiştirdiği hatta yetistiremedigi nesiller. Kadin bikini giyiyor, şort giyiyor oluyor sana elit medeni. Erkeği her haltı yiyor, küfrün biri bin para, adam ultra lüks arabaya biniyor oluyor sana elit, namuslu, adamın dibi.

Bu beyinleri açıp baksanız bomboş.Kimseye faydası olmayan IQ yoksunları.Yapilan araştırmalara göre birçoklarında kültür seviyesi yerlerde.

Empati der, bilmez nasıl yapıldığını. Kulaktan duyma başka bişey değil.Tarafsizlik nedir, diye sorsan "aaa olur mu hiç aşkolsun..."

Turkiye genelinde yapılan araştırmalara göre Canım ülkemin bir çok insanında elit seviyesine rastlanmamış. AŞK İLE...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar