türk haberler
türk haberler
Adana
DOLAR32.485
EURO34.5816
ALTIN2466.4
GONG

GONG

Mail: [email protected]

SGK -Hasan Usta - Akçatekir'de Orman Talanı -Gizli Ortak Azim Hoca'mı?

   Real ve Carrefour arasındaki 5 bin dönüm araziye geçtiğimiz tarihlerde Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından 0.3 yoğunluk verildikten sonra, ani bir kararla bu yoğunluğun 1.2’e çıktığını, eskiden tarım arazisi olarak kullanılan yerin Bozkurt İnşaata ait olduğu söylenirken gizli ortağın Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk olduğu şeklindeki iddiaların bomba etkisi yarattığını biliyor musunuz?

İş adamı Bekir Sütçü’nün Adana’da pazarlar Caddesinde çuval satarken Allahın 'Yürü Ya Bekir!’ demesi ile değme fabrikatörler arasına girdiğini biliyor musunuz?

SGK Haftasının Sarıçam’da düzenlendiğini, SGK İL Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliğe kurum personelinin eş ve çocukları ile katıldığını, 700 kişiyi bulan davetli topluluğuna zengin menülü sabah kahvaltısı ardından da öğle yemeği verildiğini, kuş sütünün eksik olduğu ziyafet serisinin ardından servis edilen dondurma ikramının da Hasan Usta - Şakir Oral tarafından düzenlendiğini biliyor musunuz?

Hasan Usta’nın Baraj Yolu 4,5 durakta işlettiği yerin SGK’nın mülkü olduğunu, Hasan Usta - Şakir Oral’ın geçtiğimiz tarihlerde yapılan satış ihalesine tek başına katılacakken son anda ikinci bir firmanın katılımı ile büyük bir düş kırıklığı yaşadığını, son anda imdada SGK'nın yetiştiğini, ihalenin tartışmalı şekilde iptal edilmesi ile Şakir Oral ve kardeşlerinin derin bir nefes aldığını biliyor musunuz?

SGK Haftasında Hasan Usta tarafından gönderilen kahvaltı ve yemek menüsünün Şakir Oral’ın ikramı olduğunu iddia edenlerin, Oral’ın sırf personel çocukları eğlensin diye palyaço organizasyonuna bile imza attığını söylediklerini de biliyor musunuz?

Yakın bir gelecekte Adana'da yeni bir danışman krizinin gündeme geleceğini biliyor musunuz?

MHP Çukurova’da en ciddi aday anketinde Ahmet Erdoğan’ın açık ara önde olduğunu biliyor musunuz?

Toros Birol’un sağ seçmen üzerinde yönlendirici bir güç oluşturduğunu, Birol’un 'bir bilen' olarak büyük bir saygı ve itibar gördüğünü biliyor musunuz

Ceyhanlıların Kent Konseyi Başkanı Alemdar Öztürk’ün etrafında kenetlendiğini biliyor musunuz?

Yakında Akçatekir Belde Belediyesine ait muhasebe kayıtlarında 8 şiddetinde bir depremin gündeme geleceğinin iddia edildiğini biliyor musunuz?

Kısa bir süre sonra belediye vasfını kaybedecek olan Akçatekir’de orman yağmasının giderek hız kazandığını, kolluk kuvvetlerinin bu duruma bilerek ya da bilmeyerek göz yumduğunun iddia edildiğini biliyor musunuz?

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar