NET TAMİR
türk haberler
Adana
DOLAR32.5285
EURO34.6195
ALTIN2449.1
GONG

GONG

Mail: [email protected]

Sheraton Otelinde Kimler Ne İçin Buluşuyor?

Hangi belediye başkanına seks görüntüleri üzerinden şantaj yapıldığını BİLİYOR MUSUNUZ?

Sunar Mısır Firmasının ürettiği glikoz şurubunun Adana'daki en büyük müşterisinin hangi baklavacı olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?

Kaktüs Kent'in Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alındığını, yakın zamanda işletmeye açılacak ticari kurumun -Çok Gizli- ortağının olduğunu, bu ortağın adı açıklandığında Adana'da 10 şiddetinde bir depremin gerçekleşebileceğini BİLİYOR MUSUNUZ?

Devlet ve hükümet yetkililerine ağır hakaretlerde bulunduğu gerekçesi ile çeşitli kereler cezaya çarptırılan Hüseyin Sözlü ile Adana Sheraton Otelinde baş başa görüşmeler yapan -bir ayağı Ankara'da- olan etkin siyasetçi-devlet adamının kim olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?

ASKİ Genel Müdürü Rahmi Pekar'ın belediye meclisindeki ASKİ bütçesi görüşmeleri sırasında nerede olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?

ASKİ Personeli arasında çekişme olduğunu, Rahmi Pekar karşıtlarının, kimin hovardalık yaptığını tespit ettiklerini, bu gerekçe ile kimin üzerinde baskı kurmaya çalıştıklarını BİLİYOR MUSUNUZ?

Sarıçam Dosyasının yakın zamanda açılacağını, dosyanın daha şimdiden paniğe neden olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?

Adana'da yakın zamanda emniyet tarafından yapılan baskınlarda 5 otelin -Fuhuş- gerekçesi ile işlem gördüğünü, bir kaç gün içinde bu otellerin tek tek kapatılacağını BİLİYOR MUSUNUZ?

Etkin bir partinin merkezde yer alan eski İlçe Başkanının yasak aşkının kim olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?

Dr. (xx)'yı 1,5 trilyon lira dolandırdıktan sonra paraları (...) isimli gazete patronu ile yiyen adamın kim olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?

Sapık Müdür'ün daha önce de görev yaptığı okullarda bir çok kere taciz olayına girdiği ve mahkemelik olduğunu, devletin resmi kurumlarında taciz olayının resmen belgelendiğini BİLİYOR MUSUNUZ?

Adana'da PTT Evlerindeki -altın işi- yapan bir iş adamının eğitim kurumlarına bağış adı altında bazı insanları dolandırdığını BİLİYOR MUSUNUZ?

CHP Parti Meclisi eski Üyesi Gökçe Pişkin'in CHP'ye son derece yakıştığını söyleyenlerin yanısıra, hangi gazete patronunun kızının Gökçe Pişkin yüzünden kıskançlık krizine girdiğini BİLİYOR MUSUNUZ?

Ekspres gazetesinde AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni hakkında yayınlanan -Bank Asya- haberinin tepkilerini dindirmek üzere, Fikret Yeni ve Hakan Bülent Yardımcı arasındaki bozulan diyaloğu düzeltmek amacıyla Recai Mercimek'in devreye girdiğini, Yardımcı'yı Fikret Yeni'nin yanına Mercimek'in götürdüğünü BİLİYOR MUSUNUZ?

Son zamanlarda -Sahte Altın- işine soyunan iki kafadar, '(X) kuyumcu ile (X) otelinin sahibinin' Adana Emniyetinin takibinde olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ?

Galleria'nın yanındaki büyük alanın yakın zamanda kime peşkeş çekileceğini BİLİYOR MUSUNUZ?

Bazı resmi ve özel kuruluşlarda görevli basın danışmanlarının haber ajansları ile gizli anlaşmalar yaptığını, haber bültenlerini öncelikli olarak ajanslara gönderdikten ancak saatler sonra diğer yayın kuruluşlarına servis ettiklerini BİLİYOR MUSUNUZ?

EczacıBurak Atçıoğlu'nun son zamanlardaki yoğun gündeminin nedenini BİLİYOR MUSUNUZ?
Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar