sabancı
türk haberler
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.5149
EURO34.5766
ALTIN2492.4

GÖRME ENGELLİ PİYANİSTE 'ÜSTÜN BAŞARI' BELGESİ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
GÖRME ENGELLİ PİYANİSTE 'ÜSTÜN BAŞARI' BELGESİ
Abone ol
Görme engelli piyanist Ekrem Özcan Yılmaz (18), Adana Rhapsody Iv. Uluslararası "Adana Rhapsody" Piyano Festivali Ve Yarışmasında üstün başarı belgesi ödülüne layık görüldü.

Rhapsody IV. Uluslararası "Adana Rhapsody" Piyano Festivali ve Yarışması Yürütme Kurulu Başkanı Doç. Ülviyye Güler tarafından verilen üstün başarı belgesinde, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenen IV. Uluslararası "Adana Rhapsody" Piyano Festivaline katılarak göstermiş olduğunuz başarılı performansınızdan dolayı jüri tarafından üstün başarı belgesi ile takdir edilmeniz uygun görülmüştür denildi.

Ayrıca Bora Bostan, Dilay Türkyılmaz gelecek vadeden sanatçı olarak, Defne Bozkurt ve Mira Dinçsoy teşvik, İbrahim Fırat Dönmez en iyi müzik yorumu, Zeynep Naz Polat en iyi serbest eser yorumu ve Ekrem Özcan Yılmaz, Umut Epözdemir ve Zeynep Nehir Taşdemir de üstün başarı ödülüne layık görüldü.

Senfoni Orkestrası (ÇDSO) Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasında, görme engelli Ekrem Özcan Yılmazı piyanist olarak sahneye çıkarmıştı. Engellilik alanında toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla hafta nedeniyle görme engelli genç piyanist Ekrem Özcan Yılmaz, kendi bestesi ’Yaşamı’ yorumlamıştı.

Ödül törenine Devlet Sanatçısı Gülsin Onay da katıldı.


ADANA DEMİRSPOR - FENERBAHÇE BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTIÖnceki Haber

ADANA DEMİRSPOR - FENERBAHÇE BİLETLERİ S...

İBRAHİM MURAT GÜNDÜZ'DEN. 'ALİ GÖKTÜRK BENLİ'YE: BEKLE! HERŞEYİN BİR ZAMANI VAR!"Sonraki Haber

İBRAHİM MURAT GÜNDÜZ'DEN. 'ALİ GÖKTÜRK B...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar