VARLI
türk haberler
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.5126
EURO34.7939
ALTIN2422.6

Hani nerede verdiğiniz namus sözü? CHP'li belediyede işçi kıyımı tam gaz devam!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Hani nerede verdiğiniz namus sözü? CHP'li belediyede işçi kıyımı tam gaz devam!
Abone ol
Hani nerede verdiğiniz namus sözü? CHP'li belediyede işçi kıyımı tam gaz devam!

CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesi'nde işçi kıyımına tam gaz devam ediliyor. Hem Kemal Kılıçdaroğlu hem de Zeydan Karalar'ın seçimlerden önce verdiği sözler yalan çıktı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın göreve geldiğinden bugüne kadar 3 bin kişinin ekmeğiyle oynadığını belirtti.

VERDİKLERİ SÖZLER YALAN ÇIKTI

Sabah'ın haberine göre Kanlı, "Cumhur İttifakı'na mensup oldukları gerekçesiyle çalışanları işten çıkarmalar devam ediyor. Hem Kemal Kılıçdaroğlu hem de Zeydan Karalar seçimlerden önce 'Ben, bütün işçilere namus sözü ve garanti veriyorum. CHP'li belediyelerimizden hiçbir işçi çıkarılmayacak' demişti. Ama hepsi yalan çıktı" ifadesinde bulundu.

"PSİKOLOJİK BASKI YAPIYORLAR"

CHP'li Karalar'ın 'Çalışmıyorlar, bankamatikçi' diyerek işçileri ekmeklerinden ettiğini kaydeden Kanlı, "Daha sonra 'Sosyal medyada siyasi paylaşım yapıyor'gerekçesini uydurdular. Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan arkadaşlarımıza bu dönemde de 'Cumhur İttifakı mensubu' suçlamasıyla zulüm uyguluyorlar, psikolojik baskı yapıyorlar. Zeydan Karalar'a sesleniyorum. Cumhur İttifakı'na mensup oldukları gerekçesiyle çalışanları işten çıkartmanızı kınıyorum. Bu uygulamadan vazgeçin, zulümleri durdurun. 10 ay sonra zaten gideceksiniz. Adana halkı en demokratik şekilde tepkisini gösterir, bu zulümler yanınıza kalmaz, Adana sokaklarında gezemeyecek duruma gelirsiniz" diye konuştu.


CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a SİYASİ RÜŞVET' suçlamasıÖnceki Haber

CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı...

Fenerbahçe'nin gündeminden düşmüyor, Şok gelişmeler! Montella gidiyor mu?Sonraki Haber

Fenerbahçe'nin gündeminden düşmüyor, Şok...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar